O nas

Już ponad 30 lat na rynku zabawek

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie umożliwiło wypracowanie szeregu rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy producentem m.in. metalowych modeli pojazdów, zabawek drewnianych, maskotek. Kierujemy się ideą proponowania Wam produktów interesujących, o wysokiej jakości, z zachowaniem atrakcyjnej i konkurencyjnej ceny.
Nawiązane i pielęgnowane przez lata relacje z krajowymi oraz zagranicznymi dostawcami i fabrykami procentują stale poszerzanym i pogłębianym asortymentem zabawek.

Działamy głównie w sektorze B2B.

Historia

Firma powstała w 1992. Od początku powstania jest to firma rodzinna, założona przez Tomasza Skrzypczaka. Więzy rodzinne połączyły się z biznesowymi, co dało firmie wyjątkową siłę. Spaja ona przedsiębiorstwo także dziś.  Rodzinna atmosfera pełna wzajemnej życzliwości i wsparcia to doskonała baza w biznesie – wszak pozytywna energia napędza rozwój.

Od momentu powstania firma koncentruje się na tworzeniu asortyment produktów dla najmłodszych oraz dla hobbystów, kolekcjonerów.

Firma w trakcie tych ponad 30 lat stworzyła prężną sieć dystrybucji w całym kraju.

Z roku na rok firma rozwijała się, przenosiła do coraz większych i nowocześniejszych obiektów. Aktualnie przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Przeźmierowie koło Poznania, przy ulicy Granicznej 58 B, w nowoczesnym budynku.

Zespół

Od początku istnienia firma stawiała na profesjonalny zespół ludzi. Są to profesjonaliści zarówno w handlu wewnętrznym jak i imporcie. Składają się na nasz zespół specjaliści pracujący w biurach siedziby firmy, jak i przedstawiciele regionalni, z którymi macie Państwo najczęściej kontakt bezpośredni. W naszym zespole niezwykle ważne miejsce zajmują Panowie odpowiedzialni za logistykę i terminowe, bezbłędne wysyłki towarów do naszych Klientów oraz Panie zajmujące się finansami i administracją. 

Stawiamy zawsze na fachowość członków zespołu, ale także dbamy o dobre warunki pracy. To ludzie są siła naszego przedsiębiorstwa.

F.H. Daffi

ul. Graniczna 58 B, 62-081 Przeźmierowo

Tel.: 61 816 17 22, 61 814 19 66

E-mail: biuro@daffi.pl